W blasku świec

20 grudnia 2016 roku po zajęciach lekcyjnych odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników naszej szkoły.

W świąteczny nastrój wprowadziła grupa dziewcząt z kl. V - VI i uczniowie kl. IIIb, którzy zaprezentowali krótki montaż słowno - muzyczny zakończony życzeniami od Samorządu Szkolnego:

"Jezus przychodzi dzisiaj pośród nas. Radosnego oczekiwania i gotowości na przyjęcie Bożego Syna do swego życia. Mocy Ducha Świętego, który pomoże nam uwielbiać Boga i zasiewać ziarno pokoju wśród bliskich. Wielu darów Bożych w Nowym 2017 Roku.

Następnie wysłuchaliśmy w skupieniu fragmentu z "Pisma Świętego" odczytanego przez naszego Księdza Proboszcza Jan Pieńkosza. Po modlitwie wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Później zasiedliśmy do pięknie przystrojonego wigilijnego stołu.