Nasz budynek

Budynek Oddziałów Przedszkolnych mieści się na terenie kompleksu oświatowo-sportowego przy ul. Warszawskiej 11 w Wisznicach. W pobliżu znajduje się Szkoła Podstawowa i kompleks obiektów sportowo-rekreacyjnych.

W budynku znajdują się pomieszczenia przedszkolne i żłobek: dla oddziałów przedszkolnych przeznaczone są 4 sale dydaktyczne z łazienkami i prysznicami, stołówka ze zmywalnią naczyń, szatnie oraz pomieszczenia kuchenne, gospodarcze i administracyjne, dla żłobka 1 sala dydaktyczna, sala do leżakowania i odpoczynku, szatnia, kuchnia, zmywalnia i łazienka. Budynek jest wyposażony w system przeciwpożarowy i podjazd dla wózków.

Teren otaczający Oddziały Przedszkolne jest ogrodzony i wyposażony w monitoring. Przed budynkiem znajduje się parking dla rodziców, zaś z tyłu mamy piękny i nowoczesny plac zabaw wyposażony w sprzęt i zabawki ogrodowe przystosowane dla dzieci w wieku 2,5 - 6 lat. Jest to doskonałe miejsce do zabawy na świeżym powietrzu oraz prowadzenia doświadczeń i obserwacji przyrodniczych.