Sportowiec roku - poprzednie lata

Wyniki z poprzednich lat:

Sportowiec roku 2014/2015

Test sprawności rozstrzygnął ostatecznie wyniki konkursu na sportowca roku szkolnego 2014/15. W kategorii dziewcząt bezapelacyjnie zwyciężyła uczennica klasy 5 - Magdalena Przyczyna zdobywając 338 punktów. Na drugiej pozycji uplasowała się Weronika Dymowska, która uzbierała 50 punktów mniej 288. Na najniższym miejscu na podium uplasowała się Anna Mazurek tracąc do swojej poprzedniczki tylko 8 punktów. Kolejne miejsca w pierwszej dziesiątce zajęły Rozwadowska, Kossowska, Kotiuk, Iwaniuk, Jańczuk, Lipińska i Szubarczyk. Wśród chłopców konkurs wygrał czwartoklasista Paweł Lewczuk gromadząc 148 pkt. Drugie miejsce przypadło Filipowi Kirykowi 135 pkt, a na trzeciej pozycji uplasował się Kamil Butrym. Gratulacje dla wszystkich osób, które reprezentowały naszą szkołę w zawodach sportowych, poniżej ostateczne wyniki:

Sportowiec roku 2013/2014

Sportowiec roku 2012/2013

W kategorii dziewcząt bezapelacyjnie wygrała Greta Prudaczuk, która bijąc w końcówce maja dwa rekordy szkoły (patrz sport w szkole – rekordy) wyprzedziła swoje rywalki o ponad 100 pkt. Na drugim miejscu uplasowała się Wiktoria Izdebska, a trzecią pozycję wywalczyła Mariola Wróbel. Wśród chłopców zwyciężył Marcin Władyczuk. Za nim na podium uplasowali się Patryk Romaniuk i Karol Abramek. Gratulujemy. Już czekają puchary, które zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.

Sportowiec roku 2011/2012

Zakończyła się rywalizacja w konkursie na sportowca roku szkolnego 2011/12. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Oliwia Kendracka, która wyprzedziła Weronikę Dymowską i Aleksandrę Władyczuk. Wsród chłopców najlepszy okazał się Rafał Klimek, wyprzedzając Marcina Władyczuka i Patryka Romaniuka. Wymienione osoby zostaną uhonorowane pucharami i medalami. Osoby z miejsc 4-5 otrzymają pamiątkowe medale. Poniżej pierwsze dziesiątki w obu kategoriach.

Sportowiec roku 2010/2011

dzs

dz.sport

chl.sport

sportdalsze

Sportowiec roku 2009/2010

Dopiero w ostatnim tygodniu roku szkolnego rozstrzygnął się konkurs na najlepszego sportowca 2009/2010 wśród chłopców. Po doliczeniu punktów z MTSF Michał Gromysz i Michał Kotiuk walczący o pierwsze miejsce uzyskali równo 398 pkt. O zwycięstwie zadecydować musiała dogrywka, w której chłopcy wykonali po 5 rzutów osobistych do kosza i 5 rzutów karnych w piłce nożnej. Po pięciu rzutach mistrzem był Michał Kotiuk. Ostatni rzut karny zadecydował jednak o ostatecznym zwycięstwie Michał Gromysza, który uzyskał w łącznej klasyfikacji 403 pkt i wyprzedził Michała Kotiuka o 1 pkt!!! Na trzecim miejscu uplasował się Krystian Aleksandrowicz - 294pkt.

Wśród dziewcząt sytuacja była jasna już wcześniej, wygrała Joanna Świdzińska gromadząć 486 pkt., II miejsce zajęła Patrycja Korybska - 426 pkt, a na trzecim miejscu uplasowała się Justyna Soroka - 220.

Wśród osób z kolejnych 10 miejsc zwycięscy konkursu wylosowali nagrodę fair play. Szczęśliwcami, którzy otrzymają pamiątkowe medale są: Anna Suwała (miejsce 8) i Rafał Klimek (miejsce 13).

spor

Od strony lewej stoją: Patrycja Korybska (II miejsce), Joanna Świdzińska (I miejsce), Justyna Soroka (III miejsce)

sport_4sportOd strony lewej stoją: Krystian Aleksandrowicz (III miejsce), Michał Gromysz (I miejsce), Michał Kotiuk (II miejsce).