Szanowni Państwo,

W związku z wydłużeniem okresu zawieszenia zajęć stacjonarnych dla klas IV-VIII oraz zawieszeniem zajęć stacjonarnych dla klas I-III informujemy, że zajęcia projektowe z „Akademii Sukcesu” również będą odbywać się w trybie zdalnym w okresie od 16.11.2020 r. do 29.11.2020 r.

Zajęcia projektowe tak samo jak lekcje on-line będą odbywały się na platformie CiscoWebex.

Bardzo prosimy Rodziców o umożliwienie połączenia się dziecka na zajęcia dodatkowe, które w tym trudnym momencie stanowią dodatkową formę kontaktu z Nauczycielami i są dobrą okazją do powtórki materiału oraz utrwalenia wiadomości. Prowadzący zajęć przekażą Informację o terminach zajęć oraz sposobie logowania poszczególnym Uczestnikom Projektu oraz ich Rodzicom telefonicznie bądź za pomocą dziennika elektronicznego.

W ramach projektu edukacyjnego „Akademia Sukcesu” prowadzone są zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas IV-VIII w Szkole Podstawowej w Wisznicach. Podczas zajęć uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań. Poznają kulturę, tradycję, architekturę miast rosyjskich oraz kuchnię regionalną. Na ostatnich zajęciach uczniowie pod okiem nauczyciela prowadzącego przygotowali przepyszne rosyjskie bliny według tradycyjnego przepisu. Towarzyszyło im również wspólne picie herbaty z samowara. Uczniowie zaciekawieni byli faktem, iż Rosjanie nie słodzą herbaty, tylko używają konfitur lub miodu zamiast cukru. W takiego typu zajęcia uczniowie bardzo chętnie się angażują. Widać ich wielkie zainteresowanie i ciekawość kulturą naszych Sąsiadów – opowiada nauczyciel prowadzący. Obecnie uczestnicy zajęć wraz z prowadzącym pracują nad przedstawieniem „Rzepka” J. Tuwima w języku rosyjskim.

W roku szkolnym 2018/2019 w Szkole Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Horodyszczu, Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkola im. J. I. Kraszewskiego w Wisznicach oraz Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Wisznicach kontynuowany jest projekt edukacyjny Akademia sukcesu realizowany przez Gminę Wisznice w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

W roku szkolnym 2018/2019 w Szkole Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego, Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkola im. J. I. Kraszewskiego w Wisznicach oraz Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Wisznicach kontynuowany jest projekt „Akademia sukcesu” realizowany przez Gminę Wisznice w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działanie 12.2
Zajęcia w ramach projektu rozpoczną się we wrześniu 2018 r. Wsparciem zostali objęci uczniowie klas 1-8 szkoły podstawowej, przy czym dla klas 7-8 zostały dostosowane zajęcia zarówno dydaktyczno-wyrównawcze jak również rozwijające.
Zostanie przeprowadzona ponowna rekrutacja na zajęcia. Formularze dokumentów rekrutacyjnych, regulamin oraz lista zajęć pozalekcyjnych oferowanych w danej szkole dostępne są w sekretariatach szkół uczestniczących w projekcie, w biurze projektu (Urząd Gminy Wisznice, ul. Rynek 35, 21-580 Wisznice, pok. 209) oraz na stronie internetowej www.wisznice.pl.

Please publish modules in offcanvas position.