Karta rowerowa w klasie IV.
Karta rowerowa w klasie IV.
W piątek 22 maja po raz ostatni w roku szkolnym 25/26 do sportowej rywalizacji przystąpili uczniowie klas VI imł.
Wielką szansę na zdobycie mistrzostwa powiatu w koszykówce 3x3 mieli nasi reprezentanci.
Do końca rywalizacji sportowej pozostało niewiele dyscyplin. Poniżej aktualna sytuacja na dzień 18 maja :
15 maja odbyła się ostatnia odsłona rozgrywek gier zespołowych organizowanych w naszej szkole. Nasze ekipy rywalizowały w koszykówce 3x3.