Cicha noc, święta noc . . .

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole 22 grudnia odbył się okolicznościowy apel.

Klasy drugie zaprezentowały nam swoje zdolności recytatorskie. Mówiły wiersze o tematyce bożonarodzeniowej. Nad całością czuwały wychowawczynie - Pani Ewa Gabrylewicz i Pani Barbara Żegocka - Przyczyna. Maluchom śpiewać pomagały dziewczęta z klas piątych. Uczennice przygotowywały się z Panią Anną Żwiruk.

Widać było, że uczniowie bardzo się starali i spisali się na medal! Apel zakończyły życzenia. Przedstawiciele drugoklasistów wręczyli wszystkim nauczycielom drobne, ale piękne gałązki świąteczne, a członkowie samorządu – pyszne czekolady.

Przygotowała - Gabriela Bancarzewska kl. VIa