26 listopada uczniowie kl. VII - VIII oraz siódmoklasiści z SP w Horodyszczu wybrali się do Białej Podlaskiej.
26 listopada uczniowie kl. VII - VIII oraz siódmoklasiści z SP w Horodyszczu wybrali się do Białej Podlaskiej.
Dnia 20 listopada 2019 r. uczniowie klas IV-V wzięli udział w zajęciach edukacyjnych w Multicentrum i Bibliotece Barwnej w Białej Podlaskiej. Dzieci mogły zwiedzać zakamarki biblioteki, rozwiązywać zagadki oraz poznały tajniki projektowania i drukowania w 3D.
W poniedziałek, 18 listopada klasy szóste pojechały na wycieczkę do Białej Podlaskiej.
Dnia 15 października 2019r. dzieci z klas I - III pojechały do Białej Podlaskiej na teatrzyk pt. "Przygody Koziołka Matołka".
Spektakl bardzo się wszystkim podobał. Dzieci żywo reagowały na niesamowite przygody głównego bohatera. Koziołek Matołek wędrował przez las i ocean. Dotarł w odległe zakątki świata: do Japonii i Afryki. Wszędzie spotykał wyjątkowych przyjaciół, którzy mu pomagali i wskazywali drogę do Pacanowa.
Wszyscy podziwiali piękne stroje, dekoracje, muzykę. Po przedstawieniu dzieci miały okazję zrobić zdjęcie z głównym bohaterem. Wycieczkę zakończyła wizyta w MC Donalds.
![]()
Barbara Przyczyna-Żegocka
W poniedziałek 3 czerwca 2019 roku klasy VII, VIII i III gimnazjum z opiekunami: p. Alfredem Bednarkiem, p. Dorotą Nuszczyk, p. Sylwią Szpruch – Koprianiuk i p. Beatą Kiryk pojechały na wycieczkę w Karkonosze.