Dramat chłopców , dziewczyny poza zasięgiem , dwa rekordy szkoły

16 maja na stadionie Tytana odbyły się eliminacje międzygminne i gminne w czwórboju lekkoatletycznym .

W zawodach rywalizowało 11 drużyn. Ostatecznie chłopcy zajęli wśród pięciu ekip drugie miejsce , tylko i wyłącznie na własne życzenie z nieznanych przyczyn zachowanie trzech naszych zawodników spowodowało stratę ponad 100 punktów, a do zwycięstwa zabrakło ok 50. Zachowanie naszych reprezentantów pozostawiamy bez komentarza. Szkoda tym bardziej że dziewczęta nie dały szans rywalkom i pewnie awansowały do finału powiatu. Największa w tym zasługa naszej liderki popularnej Dychy, która bijąc dwa rekordy szkoły niemalże sama zapewniła awans.

(Namolnik T., Namolnik A., Gabrylewicz M., Olszewski K., Kolejczuk E. Januszko D.)

(Osipiuk K., Kieruczenko K., Jańczuk M., Zawadzka E., Gromysz G., Steckiewicz Z., Brodzka W. Brodzka Ł.,)