Eliminacje w mini siatkówce

19 lutego w nasza szkoła była gospodarzem eliminacji międzygminnych w mini siatkówce.

W kategorii dziewcząt nasza drużyna w składzie (Osipiuk K., Kieruczenko K., Gromysz M., Kalinowska M., Gromysz G., Jańczuk M., Zawadzka E., Chilczuk A., Nadolna A.) bez problemu poradziła sobie z rywalkami pewnie wygrywając z SP Łomazy i SP Sosnówka po 2-0. Tym samym awansowały do finału powiatu, który odbędzie się 5marca w Międzyrzecu Podlaskim. Niestety wpadkę zaliczyli chłopcy, którzy pomimo zdecydowanie większych umiejętności ulegli 1-2 rywalom z SP Łomazy. Chłopcy przegrali nie tyle z przeciwnikami ale ze stresem. Właśnie ten fakt spowodował że drugi raz od 10 lat zabraknie naszej ekipy wśród czterech najlepszych w naszym powiecie. (Namolnik T., Namolnik A., Januszko D., Paszkiewicz K., Chodkowski K., Gabrylewicz M., Olszewski K., Drzewiczuk J.)