W dniu 05.05.2026 r. uczniowie klas I udali się na wycieczkę do Białej Podlaskiej.
Dnia 4 maja 2026 r. uczniowie klasy II i III wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Celem wyjazdu było poznanie ciekawych miejsc stolicy, poszerzenie wiedzy oraz integracja uczestników.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja. Jak zawsze, nie zabrakło naszego pocztu sztandarowego oraz delegacji z kwiatami. Były też reprezentacje kl. IV - VIII. Ich obecność, zaangażowanie i piękna postawa to wyjątkowe świadectwo szacunku dla polskiej historii i tradycji.
Indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe.
Klasa III A aktywnie przygotowywała się do obchodów Narodowego Święta 3 Maja, poznając znaczenie tego ważnego wydarzenia w historii Polski.





