22 marca w Szkole Podstawowej w Dubicy odbył się kolejny już raz Dzień Teatru. Przyjechały reprezentacje ze wszystkich szkół naszej gminy oraz z GOKiO. Obejrzeliśmy sześć bardzo ciekawych występów, m. in. inscenizacje: „Kopciuszek na zawodach”, „Smerfy”, „Dziad i baba”. Nasi uczniowie z kl. V a i V b przygotowali przedstawienie pod tytułem „Gdzie jest Bóg?”.






