Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. Babcie i Dziadkowie obdarzani są wtedy szczególnymi dowodami miłości.
Dnia 10.02.2026 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Ich święta. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tej uroczystości. Uczniowie klas I-III pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowali uroczystość - montaż słowno – muzyczny. Goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuków. Uroczystość zwieńczył występ iluzjonisty. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości...
Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.





