Szkolne Koło Wolontariatu z całego serca pragnie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w akcję pomocy rodzinie, która utraciła dom w wyniku pożaru.
Podjęta inicjatywa pokazała nam, jak wielką siłę ma wspólnota – kiedy działamy razem, potrafimy dokonać rzeczy naprawdę wyjątkowych.
Wyrazy wdzięczności kierujemy do Rodziców i Uczniów za pomoc w przygotowaniu słodkości. Dziękujemy Nauczycielom i Pracownikom Szkoły za wsparcie naszej inicjatywy. Jesteśmy mile zaskoczeni faktem, że do naszej akcji przyłączyli się również Pracownicy Urzędu Gminy Wisznice, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Dziękujemy za zaproszenie naszych wolontariuszy i waszą empatyczną postawę wobec naszych szkolnych działań. Razem uzbieraliśmy 2267,03 zł. Uzbierana kwota została przekazana za pośrednictwem Parafii do potrzebującej rodziny.
Jeszcze raz w imieniu całej społeczności szkolnej dziękujemy.

11 kwietnia w klasach III- VIII odbyły się warsztaty profilaktyczne pod hasłem: „Przemoc werbalna – czyli o krzywdzącej
W okresie Wielkiego Postu Szkolne Koło Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej w Wisznicach prowadziło w każdy piątek Drogę Krzyżową dla Seniorów. Był to czas wspólnej modlitwy, refleksji i duchowego wsparcia dla pensjonariuszy Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego.




