Z okazji Dnia Wolontariusza w naszej szkole gościliśmy Panią Halinę Jaroszewicz. Pani Halina przez wiele lat pracowała w Ośrodku Pomocy Społecznej i dała się poznać w środowisku jako osoba bardzo zaangażowana w pomoc drugiemu człowiekowi. Nasze wolontariuszki miały okazję dowiedzieć się jak działał wolontariat dawniej i jakie formy pomocy były wówczas udzielane osobom potrzebującym. Wspólny czas spędzony z Panią Haliną dostarczył naszej młodzieży wielu wzruszeń. Miłym akcentem spotkania były kwiaty wręczone przez uczennice opiekunowi Szkolnego Koła Wolontariatu Pani Ewie Biełuszce. To dowód podziękowania za zaangażowanie, bezinteresowny czas i promowanie cennych wartości wśród młodego pokolenia.




