Projekt "Akademia sukcesu" rusza dalej w roku szkolnym 2018/2019

W roku szkolnym 2018/2019 w Szkole Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego, Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkola im. J. I. Kraszewskiego w Wisznicach oraz Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Wisznicach kontynuowany jest projekt „Akademia sukcesu” realizowany przez Gminę Wisznice w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działanie 12.2
Zajęcia w ramach projektu rozpoczną się we wrześniu 2018 r. Wsparciem zostali objęci uczniowie klas 1-8 szkoły podstawowej, przy czym dla klas 7-8 zostały dostosowane zajęcia zarówno dydaktyczno-wyrównawcze jak również rozwijające.
Zostanie przeprowadzona ponowna rekrutacja na zajęcia. Formularze dokumentów rekrutacyjnych, regulamin oraz lista zajęć pozalekcyjnych oferowanych w danej szkole dostępne są w sekretariatach szkół uczestniczących w projekcie, w biurze projektu (Urząd Gminy Wisznice, ul. Rynek 35, 21-580 Wisznice, pok. 209) oraz na stronie internetowej www.wisznice.pl.

Please publish modules in offcanvas position.