19 marca o godz. 9.00 w hali odbędzie się apel poświęcony naszemu Patronowi. Po krótkiej części artystycznej uczniowie kl. I - III udadzą się na stary cmentarz, aby zapalić znicze i złożyć kwiaty przy pomniku Kraszewskich. Ostatnim punktem uroczystości będzie międzyklasowy drużynowy konkurs wiedzy o Patronie. Wszyscy uczniowie kl. IV - VIII wspierają swoich przedstawicieli.
Tego dnia obowiązuje strój galowy.





