Do Pana Dyrektora Andrzeja Nuszczyka przedstawiciele Samorządu udali się z życzeniami Imieninowymi już w piątek. Życzono uśmiechu i radości, pogody ducha, szczęścia każdego dnia, długich lat życia przepełnionych zdrowiem i miłością, zadowolenia z uczniów i pracy szkoły oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najlepsze. Życzenia popłynęły też od klas. We wtorek równie gorące i szczere życzenia złożyli nauczyciele i pracownicy.





