Biblioteka szkolna
poniedziałek 12:30 -13:30
wtorek 8:00- 9:00
czwartek 9:00-10:00
Psycholog
czwartek 9:00-11:00
Klasa 1-3
- nauczanie zintegrowane: środa 9:00-10.00 (w swoich salach)
- religia: wtorek 13:00-14:00 sala 37
- informatyka: wtorek 11:00-12:00 sala 38
Klasa 4
Konsultacje dla chętnych uczniów kl. 4 odbywaja się tak jak w innych klasach po uzgodnieniu z nauczycielem przedmiotu.
Klasa 5a
matematyka B. Korszeń - środa 9.00 - 10.00 sala 18
historia, informatyka A. Guzek, wtorek 11.00-12.00, s. 38
biologia, U. Zieniuk, czwartek 8.45-9.30 s.18
j. angielski, K. Niedźwiedź, czwartek 8.00 - 12.00
j. rosyjski S. Szpruch-Koprianiuk, poniedziałek 11.30-12.30 s.5
j.polski A. Karpiuk, czwartek 8.00 - 9.00
muzyka, M. Cegłowska, wtorek 12.00-13.00 s.6
plastyka, D. Kotiuk, wtorek 13.00-14.00, s. 37
geografia, G. Maryńczak, poniedziałek 12.00-13.00 s. 39
wf, R. Osipiuk, wtorek, 8.00 - 8.45
Klasa 5b
matematyka B. Korszeń - środa 9.00 - 10.00 sala 18
p. M. Cegłowska wtorek 12.00-13.00 s. 6 s. 6
p. T. Filipczak czwartek 9:00-10:00 s. 37
p. E. Gabrylewicz środa 9:00-10:00 s. 26
p. A. Guzek wtorek godz. 11.00-12.00 s.38
p. D. Kotiuk wtorek 13:00-14:00 s. 37
p. B. Kiryk - poniedziałek 8.30-10.30 s. 20
p. G. Maryńczak poniedziałek 12.00-13.00 s. 39
p. K. Niedźwiedź czwartek 8:00-12:00 s. 16
p. A. Nuszczyk wtorek 10.00-13.00
p. R. Osipiuk wtorek 8:00-8:45
p. A. Stawecka czwartek 9.00-12.00 s.36
p. S. Szpruch-Koprianiuk poniedziałek 11.30-12.30 s. 5 (ros.), 12.30-13.30 biblioteka
Klasa 6a
Głowacka Barbara - poniedziałek od 13.00 s.17
Bednarek Alfred - środa 8.00 - 8.45 sala 34
Pozostałe konsultacje tak samo jak w innych klasach.
Klasa 6b
Bednarek Alfred -matematyka - czwartek 8:55 - 9:40 sala 34
Cegłowska Małgorzata - muzyka - środa 13:00-14:00 sala 6
Filipczak Teresa - religia - czwartek 9:00-10:00 sala 37
Guzek Aneta - historia, informatyka - poniedziałek 11:00-12:00 sala 38
Kiryk Beata - biologia - poniedziałek 8:30-10:30 sala 20
Kotiuk Danuta - plastyka - wtorek 13:00-14:00 sala 37
Maryńczak Grażyna - geografia - poniedziałek 12:00-13:00 sala 39
Niedźwiedź Katarzyna - język angielski - czwartek 8:00 – 12:00 sala 16
Nuszczyk Andrzej -technika - wtorek 10:00-13:00
Rafał Osipiuk - wychowanie fizyczne - wtorek 8:45-9:30
Stawecka Anna -język polski -czwartek 10:00-11:00 sala 36
Szypulska Elżbieta - język rosyjski - środa 14:00-15:00 sala 5
Klasa 7a
poniedziałek
B.Semeryło konsultacje chemia s.06 8-9:00
A. Guzek konsultacje historia s.38 ,11-12:00
S.Szpruch-Koprianiuk 11:30 -12:30 rosyjski s.5
A. Bartkowska konsultacje j. angielski s.16, 12-13:00
S.Szpruch-Koprianiuk 12:30-13:30 biblioteka
wtorek
M.Iwanek-Bortniuczuk konsultacje fizyka s.06, 8-9:00
R.Osipiuk konsultacje W-F, 9-10:00
D.Kotiuk konsultacje plastyka s.37, 13-14:00
środa
B.Korszeń konsultacje matematyka s.18, 10-11:00
M.Cegłowska konsultacje muzyka s.6, 12-13:00
czwartek
B.Szczęsniak konsultacje biologia s.38, 8-9:00
A.Stawecka konsultacje j. polski s.36 , 11-12:00
piątek
G.Maryńczak konsultacje geografia s.39, 12-13:00
Klasa 7b
j. polski - czwartek godz. 11.00 12.00 sala36
historia - poniedziałek 11.00 -12.00 sala 38
matematyka - środa 10.00 - 11.00 sala 18
chemia - poniedziałek od 8.00 sala 06
plastyka - wtorek 13.00 - 14.00 sala 37
j.rosyjski - poniedziałek 11.30 - 12.30
geografia i informatyka- piątek 12.00 - 13.00 sala 39
j. angielski -czwartek 9.00 -12.00 sala 16
fizyka - wtorek 8.00
biologia - czwartek10.30 11.30
religia czwartek 9.00 - 10.00 sala 37