Szanowne Panie, Drogie Koleżanki!
Z okazji Waszego Święta życzymy Wam
samych słonecznych dni, mnóstwa radości,
spełnienia marzeń oraz uśmiechu 🙂,
który nigdy nie znika z Waszych twarzy.
Życzymy Wam, abyście zawsze czuły się
docenione i otoczone szacuniem
- nie tylko dziś, ale przez cały rok.
Dziękujemy, że jesteście!❤️
Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego





