Gminne zawody w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

I miejsce w kategorii chłopców, II miejsce w kategorii dziewcząt.

Dnia 30 kwietnia 2019 roku na boisku przy Szkole Podstawowej w Wisznicach odbyły się zawody gminne w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Poza drużynami z naszej szkoły gościliśmy zaprzyjaźnione drużyny z Horodyszcza oraz mieszanej ekipy z Polubicz i Dubicy wraz z opiekunami. Składy naszych ekip: dziewczęta (Brodzka Wiktoria, Brodzka Łucja, Brodzka Magda, Steckiewicz Zofia, Tomczuk Justyna, Klimkowicz Alicja, Chilczuk Zofia), opiekun: Pani Dorota Nuszczyk, chłopcy (Daniłosio Jakub, Kolejczuk Eryk, Koprianiuk Igor, Micyk Bartłomiej, Niczyporuk Jakub, Kozak Kamil, Wiczuk Olgierd, Oniśk Dominik, Południk Karol, Welik Mikołaj, Paszkiewicz Jakub), opiekun: Tomasz Babkiewicz. Po sportowej rywalizacji tabela końcowa wygląda następująco:
dziewczęta: Im - Horodyszcze (awnas do zawodów międzygminnych), IIm - Wisznice, IIIm - Polubicze+Dubica,
chłopcy: Im - Wisznice (awans do zawodów międzygminnych), IIm - Horodyszcze, IIIm - Polubicze+Dubica.
Wszystkim uczestnikom i opiekunom gratulujemy sukcesów i dziękujemy za udział w zawodach.